Loading...

Cukrové zdobení Rozkvetlá louka 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Rozkvetlá louka. Balení 80 g.
Skladem > 5 ks
U vás zítra 30.9.2026

101 Kč
126.3 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Cukrové posypky Rozkvetlá louka jsou barevné cukrové posypky ve tvaru kytiček a stříbrných perliček, které přenesou vaše pečivo a dezerty na slunnou louku plnou květin a motýlů. Tyto posypky jsou ideální pro zdobení dortů, cupcakes, dortů, dezertů a dalších sladkých pochoutek a dodají jim veselý jarní vzhled. Posypky jsou baleny v praktické nádobě pro snadné dávkování a skladování. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah slunečního záření.Pokud zdobení nasypete na vláčný krém, vlhkost z něj může posypek změkčit. Ale pozor, pokud bude zdobení na vlhkém krému delší dobu, může se z posypku uvolnit i barvivo a to na povrch krému. Pokud chcete, aby větší části dekorace drželi například na potahovém dortu, můžete tento druh zdobení k dortům lepit polotuhou čokoládou, nebo glazurou na perníčky. S posypkami pracujte nejlépe nad miskou, či plechem s okrajem."

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Cukrové zdobení Mrazivá vášeň 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Mrazivá vášeň. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Papírový dárkové krabičky Frozen 15,5x8,5x9cm 4ks - Procos

Daruj malým hostům kouzelnou pozornost v papírových krabičkách Frozen, které krásně doplní každou

177 Kč

Skladem > 5 ks

Figurka na dort Elsa bílé šaty 9,5 cm - Bullyland

Figurka na dort Elsa v bílých šatech. Velikost 9,5 cm.

371 Kč

Skladem > 5 ks

Papírové ubrousky Frozen 20ks - Procos

Dolaď pohádkovou oslavu s papírovými ubrousky Ledové království Frozen, které přinesou na slavnost

66 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení bílo-modré sněhové vločky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení bílo-modré sněhové vločky. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrová figurka Elza Frozen 5x10,5cm


194 Kč

Skladem > 5 ks